P
U
S
C
P
S
N
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Vstupní strana | Česky
13.07.2024 - 15:51 CET Přihlášení uživatele
 Pouze ve vybrané rubrice
 Hledání i v textu článku
 Hledání i v seznamu příloh

 

 

 

Obec > Fotogalerie > Fotogalerie 2010

Tisk Řadit podle data vložení sestupně Řadit podle data vložení vzestupně Řadit podle nadpisu sestupně Řadit podle nadpisu vzestupně Zpět

Zobraz / Skyj

Opékání selátka

Tradiční opékání selátka proběhlo na začátku července. Posezením u dobrého jídla a pití jsme zahájili dobu dovolených a dětských prázdnin. Sešlo se nás méně než v jiných letech, ale o to byla větší legrace.Zobraz / Skyj

Vítání občánků 9.10.2010

Poslední akcí zastupitelstva a starosty Milana Málka bylo vítání nových občánků Štipoklas. Proběhlo 9.10.2010 dopoledne. Slavnostně tak byly přívítány tyto děti:
Adam Bleha, Anička Duspivová, Patrik Jandák, Margareta HrabčákováZobraz / Skyj

Výtvarné odpoledne - DECOUPAGE

V březnu vyzkoušely také novou techniku, tentokrát to byla tzv. „DECOUPAGE“ / ubrousková technika /. Při této činnosti se používají papírové ubrousky na zdobení např. krabiček, květináčků, lahviček apod.


Zobraz / Skyj

Loučení s prázdninami 2010

Loučení s prázdninami proběhlo v sobotu 21.8.2010. Tentokrát se nám vydařilo i počasí, a tak si jak děti, tak rodiče užili krásné odpoledne. Na děti čekala spousta zábavných úkolů, her a soutěží. Rodiče si mezitím mohli popovídat s přáteli. Her a úkolů bylo tolik, že nám pomáhali i dobrovolníci ze Zbraslavic. Všem moc děkujeme za jejich pomoc. Děti za svoji snahu dostaly spoustu sladkostí, diplom i pamětní medaili.
 

   1  [2]

Další